Skip to content

Web Tasarım

Web Tasarım Nedir?

Web sitesi markaların müşterilere açılan bir kapısıdır. Web site tasarımlarının müşterilerinizin taleplerine göre tasarlanması, hem arama motorlarında üst sıralarda çıkmanız, hem de marka güvenirliliğiniz için oldukça önemlidir. Marka yapınıza özel olarak tasarlanmış web siteleri, markanızın bütünlüğünü koruduğu gibi, aynı zamanda kullanıcı deneyimleri açısından önem arzetmektedir.

Web tasarım geliştirme süreci, potansiyel müşterilerinizin sitedeki beklentilerini karşılayacak şekilde tasarım oluşturulmasından, yazılım alanındaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde dizayn edilmelidir. Yayına alma sürecinden sonra plana alınacak seo ve sem stratejilerinin sağlıklı bir şekilde işlenebilmesi için, bu süreç zincirinin eksiksiz bir şekilde tasarlanması gerekmektedir.

Kurulduğumuz yıldan beri Web Tasarım ve Kodlama Hizmetimizde bu iki kriterden asla vazgeçmedik: Tüm tasarımlarımız responsive yani mobil uyumlu ve arama motoru dostudur. Esnek yönetim panellerimizle, sizlere %100’e yakın özgürlük sağlarız; dilediğiniz alanı kolayca değiştirme, kaldırma ve yönetme imkanı tanırız. Her sitenin temiz, güvenli bir biçimde kodlanmasını, test edilmesini,  yönetim panellerimizle ilgili eğitimlerin verilmesini garanti ederiz.